Barevné nastavení
Zavřít X
Medicdent služby - stomatologie
Foto: j7studio

Bezbolestná stomatologie. Nás se bát nemusíte !

Vždy na Vás máme dostatek času! Proto můžeme provádět stomatologická ošetření bezbolestně. Dle Vašeho přání můžeme využít lokální anestezii nebo celkovou. Zbavte se svého strachu ze zubaře a postup ošetření konzultuje se svým lékařem.

 

Kvalita stomatologické péče

Garantujeme kvalitu námi poskytované péče. To však závisí nejen na nás, ale potřebujeme, abyste se o svůj chrup starali společně s námi. Dosáhnout a udržet dobrý index ústní hygieny Vám pomůže naše dentální hygienistka. Podmínky dlouhodobé a nadstandardní záruky naleznete zde.

 

Sledujte své ošetření on-line

K našemu špičkovému vybavení patří také centrální panoramatický RTG/OPG, navíc máme v každé ordinaci intraorální digitální RTG s viziografií a intraorální kamerou. Můžete sledovat zákrok v průběhu nebo až jeho výsledek na monitoru. Na monitoru můžeme také pustit Vašim dětem pohádku.

 

Praktické zubní lékařství

Prevence je nedílnou součastí péče o zdraví dutiny ústní. S tím souvisí pravidelné prohlídky s intraorálním nebo panoramatickým digitálním snímkováním, výplně zubů, léčení onemocnění zubní dřeně, kořenové výplně a další.

 

Protetická stomatologie

Rekonstrukce chrupu s cílem dosažení funkčního a estetického maxima. Implantáty, špičkové protetické řešení – fasety, korunky, můstky, protézy – široká škála moderních materiálů.

 

Ortodoncie - /rovnátka/

Nabízíme Vám srovnání Vašich zubů do pěkného úsměvu, Můžete si vybrat z komplexní nabídky snímacích i fixních aparátů a ostatního příslušenství. K dispozici jsou různobarevná provedení, dětské motivy a další dle Vašeho individuálního přání.

 

Stomatochirurgie

Provádíme široké spektrum stomatochirurgických zákroků..

 

Parodontologie

Pečujeme nejen o první a druhé zuby, ale také o dásně a závěsný aparát zubu. Zajišťujeme preventivní zákroky i léčbu paradentózy.

 

Dentální hygiena

Správná dentální hygiena je základním předpokladem pro udržení zdravých zubů po celý život. Podstatně prodlužuje také životnost Vašich výplní a protetických prací. Stanovíme Vám index čistoty chrupu, odstraňíme zubní plak a zubní kamen. Naučíme Vás jak správně doma pečovat o chrup a které pomůcky jsou pro Vás ty nejvhodnejší. Navíc si je u nás můžete také pořídit. Více o práci dentálních hygienistek zde.

 

Bělení zubů

V rámci estetické stomatologie Vám nabízíme ordinační bělení zubů. Rádi poradime, jak na domácí bělení. Nabízíme odstraňování pigmentu, keramické fasety, aplikace dentálního špěrku a pod.

Často kladené dotazy ohledně bělení zubů naleznete zde.